آموزش برطرف کردن خطاهای ویندوز بدون نیاز به نصب ویندوز جدید

Windows Mixed Reality پلتفرم ویژهی ویندوز ۱۰ برای اپلیکیشنهای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است و بیش از ۲٬۵۰۰ بازی در قالب واقعیت مجازی به کاربر ارائه میدهد. اغلبِ این گزینهها نیازی به توضیح ندارند و به همراه توضیحات دقیقی ارائه میشوند. البته این روند در ویندوز موبایل و کامپیوتر متفاوت است که در ادامه در مورد هر کدام و پیش نیازهای آن ها توضیحاتی را ارائه می دهیم. بعد از آپدیت، میتوانید نرمافزارهای مورد نیاز خود را دوباره روی سیستم عامل نصب کنید. اگر شما قبلاً سیستم عامل دستگاه خود را به ویندوز 10 ارتقا داده باشید، بهروزرسانی ویندوز بعد از یک سال رایگان خواهد بود و اگر یک کامپیوتر جدید خریداری کنید، احتمالاً با سیستم عامل جدید همراه خواهد بود.

در طی چند مرحلهی ساده، ویندوز قدیمی شما، به ویندوز ۱۰ ارتقا مییابد. ممکن است شما یکی از آن کاربران قدیمی ویندوز باشید که هنوز از ورژنهای قدیمی ویندوز ۷ یا ۸ روی سیستم خود استفاده میکنید. مایکروسافت از سال ۲۰۱۶، ارتقای رایگان ویندوزهای ۷ و ۸ به ویندوز ۱۰ را در ظاهر متوقف کرد، اما کاربران همچنان میتوانند به صورت رایگان، ویندوز قدیمی خود را به ویندوز ۱۰ آپدیت کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که مشکلات ابزار DISM هنگام انتشار عمومی بهروزرسانی مه ۲۰۲۰ همچنان پابرجا خواهند بود یا خیر. توجه کنید که منظور ما از سیستم ریستور، ریستارت کردن سیستم نیست! اما برای چگونگی حفظ اطلاعات خود، باید به چند نکتهی ساده توجه کنید. بسیاری از مردم در حین مشاهده ارور 0xc00000e در ویندوز 10 خود، نمیدانند که چکار کنند. اکنون برای راه اندازی مجدد دستگاه خود، روی Restart Now بزنید.

ویژگی تبدیل صوت به متن ویندوز در سالهای اخیر به طرز چشمگیری بهبود یافته است و اکنون از الگوریتمهای یادگیری ماشینی برای تصحیح حدسها و علائم نگارشی خود استفاده میکند. Windows 10 20H2 (بهروزرسانی اکتبر 2020) اکنون به طور گسترده به عنوان یک بهروزرسانی اختیاری در دسترس است. Windows Update دریافت کنید. 2. با کلیک روی گزینهی Download tool now میتوانید این ابزار را دریافت کنید. پس از این که این کار را انجام دادید، گزینه ای نیز تحت عنوان Face برای تنظیم کردن وجود خواهد داشت. البته این به سرعت انجام پردازشها در کامپیوتر شما نیز بستگی دارد.

شاید شما هم شنیده باشید که از نظر بعضی افراد، کار کردن با ویندوز 10 ترسناک است. در صورتی که قصد گوش کردن به یک موسقی را داشته باشید یک پلیر کوچک در بالای این پنل خواهید دید. را به کاربرانی که در این زمینه اطلاعاتی ندارند آموزش دهیم. رایانه های ۳۲ بیتی از حداکثر ۳ تا ۴ گیگابایت حافظه پشتیبانی می کنند در حالی که سیستم های ۶۴ بیتی می توانند بیش از ۴ گیگابایت حافظه را پشتیبانی کند. به طر کلی ما دو دسته پردازنده ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی داریم که نوع این پردازنده ها بر عملکرد سیستم و حتی نوع نرم افزاری که از آن استفاده می کنید تاثیر می گذارد.

حتی بعضی از بازیها با سخت افزار شما سازگار میشوند و پس از اجرا، با یک کانفیگ اختصاصی برای رایانه شما بالا میآیند. همچنین ، شبیه ساز LeapDroid از سازگاری بالایی برخوردار است که به شما امکان می دهد تقریباً هر بازی و برنامه اندرویدی را بارگیری کنید. یک راه ساده دیگر تعمیر یا ریپیر آفیس به کمک نسخه بالاتر یا همان نسخه ای که دارید می باشد. دلیل اصلی برای ارتقاء ویندوز، علاوه بر تمام ویژگیهای ذکر شده، استفاده از مزیتهایی است که با فناوریهای جدیدتر منطبق باشند. این بدین معناست که در مدت زمان تعویق انداختن، آپدیت ها دانلود می شوند و بعد از مدت زمان مشخص شده، بروزرسانی ها نصب می شوند.

مایکروسافت بههنگام معرفی بهروزرسانی ۲۰۰۴ گفته بود که قصد دارد تا زمان فرا رسیدن تاریخ انتشار عمومی، همچنان از طریق بهروزرسانیهایی جدید باگهای آن را برطرف کند تا در هنگام در دسترس قرار گرفتن آن برای عموم، مشکلات بسیار کمی گریبانگیر کاربران شود.خبر خوب این است که مایکروسافت میگوید در حال تلاش است تا بتواند مشکلات یادشده را هرچهزودتر رفع کند. مایکروسافت Windows XP را بیست سال پیش عرضه کرد؛ اما این نسخه از ویندوز همچنان میلیونها کاربر وفادار دارد.

براساس گفتههای مایکروسافت، بهدنبال دریافت بهروزرسانی مه ۲۰۲۰ ممکن است پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز (Windows Mixed Reality) برای همهی کاربران بهخوبی کار نکند. مقالهی مرتبط:آپدیت مه 2020 ویندوز 10 معرفی شد؛ چگونه آن را همین حالا دریافت کنیم؟ نمیتوانیم از نسخهی ۲۰۰۴ بهعنوان بهروزرسانی بسیار مهمی برای ویندوز ۱۰ یاد کنیم، با درنظرگرفتن این موضوع پیشنهاد میکنیم جوانب احتیاط را رعایت کنید و اگر کاربر اینسایدر هستید از دانلود نسخهی جدید دست نگه دارید.مایکروسافت پیشتر گفته است برنامههایی ویژه برای ویندوز ۱۰ در سر میپروراند که البته اعمال برخی از آنها در سیستمعامل موردبحث بهدلیل دنیاگیری ویروس کرونا بهتأخیر افتاده است.

بهروزرسانی مه ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ چه قابلیتهایی به این سیستمعامل اضافه میکند؟ مایکروسافت میگوید بهروزرسانی حاوی فایل رفعکنندهی مشکلات پلتفرم واقعیت ترکیبی در اوایل ماه مه منتشر میشود. پردازنده ۳۲ بیتی تا اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی در تمام رایانه ها استفاده شد. پردازنده های ۶۴ بیتی در سیستم های خانگی می توانند ۲ هسته، ۴ هسته، ۶ هسته و ۸ هسته ای باشند. استفاده از سیستم عامل ویندوز تا یک سال رایگان است اما بعد از آن باید برای استفاده از نسخه خانگی 119.99 دلار و برای استفاده از نسخه حرفهای 199.99 دلار بپردازید.

این یعنی در روز ۸ خرداد، بهروزرسانی جدید برای همه منتشر نخواهد شد.همانطور که میشد انتظار داشت، ردموندیها تصمیم گرفتهاند رفع مشکلات پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز را در اولویت اول قرار دهند. پیشنهاد می کنیم مقاله مقایسه بهترین بروکرهای فارکس رو مطالعه کنید تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید. فیلمهایی برای مقایسه این سرعتها وجود دارند که نشان میدهند ویندوز 8.1 سریعتر از سیستم عامل x مک در مکبوک راهاندازی میشود.

در کامپیوترهایی که پردازنده ۶۴ بیتی وجود دارد می توان از سیستم عامل ۳۲ بیتی استفاده کرد. حالا به قسمت System type نگاه کنید در اینجا ورژن ویندوز شما نوشته شده است به طور مثال در اینجا ویندوز ما ۶۴ بیتی است. 3- اینک از تب General، گزینه “Startup type” را از حالت “Manual” به حالت “Disabled” تغییر دهید. اگر پنجره “User Account Control” را مشاهده کردید، بر روی “Yes” کلیک کنید. 13- دکمه Creat a local account را انتخاب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید