البته حل این مشکل ساده است

راه حل: تنها پیشنهادی که برای این وضعیت ارائه می شود، در واقع این است که شما، آرامش خود را حفظ کنید و چند ساعت اجازه دهید، تا سیستم به حال خود باقی بماند. در این مقاله، برخی از روشهای پیشنهادی مطابق راهنمای خود مایکروسافت و برخی دیگر هم با توجه به تجربهی کاربران قرار گرفتهاند. گاهی هنگام بالا آمدن ویندوز، همه چیز به درستی انجام می شود، اما چون کابل مشکل دارد یا از کانکتور خود خارج شده، نمایشگر چیزی جز صفحه سیاه ویندوز را نمایش نمی دهد. نکته: شیوه هایی که گفته می شود، اختصاصا به نام ویندوز های خاص آموزش داده می شود اما برخی از این دستورالعمل ها مشترک است.

برای هر یک از ۱۰ ویژگی جدید یک اسکرین شات نیز تهیه و قرار داده شده است. گاهی در حال کار کردن با سیستم هستید و همه چیز هم به خوبی و خوشی سپری می شود تا این که برای یک استراحت کوتاه سیستم را روی sleep قرار می دهید. اگر سیستم را به تلویزیون وصل کرده اید، تمام سیم ها و کابل ها و کانکتورها را مورد بررسی قرار دهید.

در حالت عادی که خبر خاصی وجود نداشته و بازار در حالت معمول خود قرار داشته باشد، عموما اسپردها باید از جنس میکروپیپ بوده و اختلاف زیادی نداشته باشند. اگر بخواهیم مقایسه ویندوز 10 و 11 را در عملکرد multitasking انجام دهیم باید بگوییم، snap در ویندوز 11 با Snap Layouts به روز شده است، چندین گزینهی طرح بندی مبتنی بر شبکه در نظر گرفته شدهاند که به شما این امکان را میدهد تا برنامه های باز خود را همانطور که میخواهید تنظیم کنید. نکته خوب این است که ویندوز 11 به شما امکان می دهد حالت بازی را با توجه به ترجیحات خود سفارشی کنید.

اگر این امکان را نمیپسندید، مشکلی نیست، زیرا قابل تنظیم بوده و به راحتی میتوانید آن را به دلخواه خود تغییر دهید. آیا می توانم پس از سال 2019 همچنان از ویندوزفون خود استفاده کنم؟ تعداد زیادی از کاربران ویندوز به لطف خودی ویندوز ، یک برنامه ویژه آزمایش بتا که هر کاربر ویندوز قادر به ثبت نام در آن است ، نقش خود را در این فرآیند بازی می کنند.

تنها کافی است از داخل خود شبیه از برنامه دلخواه خود را نصب و اجرا کنید! اما سالیان ناکارآمدی اینترنت اکسپلورر باعث روی آوردن بسیاری از کاربران به مرورگرهای ثانویه مثل کروم، فایرفاکس و اپرا شده و ترک عادت این سالها به همین سادگیها میسر نمیشود. اما اگر فرآیند نصب مشکل دار شد، لازم است که از طریق شیوه نصب دستی سیستم عامل ویندوز ۱۰ اقدام کنید. تانگو طوری ساخته شده است که کاربران می توانند از خدمات آن با استفاده از هر سیستم عامل لذت ببرند زیرا تانگو برای بیشتر سیستم عامل ها وجود دارد.

حتی بعد از آپدیت سالانه ویندوز ۱۰، کاربران اعلام داشته اند که این مشکل برایشان به وفور رخ داده و به دنبال راه حل می باشند. پس از آن روی سربرگ Date and Time بزنید و Change date and time را انتخاب کنید. 5. از بین گزینههای به نمایش آمده، دلیل بوجود آمدن مشکل را انتخاب کنید. خوشبختانه از این به بعد نیازی به انجام کارهای پیچیده هم نیست. مرورگری در کل بهخوبی انجام میشود و بهجز در مورد وبگاههای قدیمی که آن هم مشکل از خود آنها است با مشکلی مواجه نمیشوید.

با وجود این، پیشنهاد مایکروسافت برای کسانی که میخواهند هنوز دیویدیهای خود را در رایانهشان تماشا کنند نرمافزاری به نام Windows DVD Player است که از فروشگاه ویندوز میتوان آن را دانلود کرد. این برنامه مجهز به بسیاری از ویژگی ها ، افزونه ها و ابزار است که مطمئناً هر توسعه دهنده اندرویدی را برای نصب فوری آن راحت می کند. در چنین شرایطی، کاری که می کنم این است که سیستم را ریستارت می کنم ( با pc ) یا اینکه به کمک دکمه پاور، و فشار ۱۰ ثانیه ای بر روی آن، سعی می کنم مشکل را حل کنم.

در چنین شرایطی که دستگاه ها را جدا کردید، دوباره سیستم را ریستارت کنید و منتظر باشید که با صفحه welcome مواجه شوید. برای انجام تنظیمات Firewall در ویندوز ۱۰ ابتدا باید وارد Control Panel شوید، برای این منظور در قسمت Search The Web And Windows گزینه Control Panel را تایپ کنید تا گزینه مورد نظر به نمایش گذاشته شود و وارد Control Panel شوید. برای پاسخ دادن به یک پیام به سادگی داخل جعبه متن تایپ کنید یا گزینه New Message را انتخاب کنید. در قسمت Web Browser مرورگر ترجیحی خود را انتخاب کنید و تمام. مسیر نصب مرورگر مورد نظرتان از لبهی مایکروسافت میگذرد؛ مرورگر اج را باز کنید مرورگر خود را در بینگ بجویید، دانلودش کرده و آن را نصب کنید.

گاهی بعد از نصب انتی ویروس یا هر نرم افزار دیگری، این مشکل رخ می دهد. مشکل شبیهسازها و ماشینهای مجازی این است که به بخش قابل توجهی از منابع سیستم نیاز دارند. ویندوز 11 رابط کاربری جدید، UX قابلیت لمس بهینه، منوی جدید ویندوز، ابزارک ها، گوشه های منحنی، بهبود عملکرد، انیمیشن های روان، پشتیبانی از برنامه های اندرویدی و موارد دیگر را به همراه دارد. یکی از عواملی که موجب می شود، صفحه سیاه ویندوز را مشاهده کنید، این است که، به احتمال زیاد قابلیت fast startup روی سیستم تان فعال است. در مورد دستگاههای تبدیلشونده و دوگانه کار راحت است و بهمحض تغییر حالت فیزیکی دستگاه به شرایط استفاده از نمایشگر لمسی، قابلیت «کانتینیوم» ویندوز، خودکار حالت بهاصطلاح تبلت را فعال میکند.

اولین حالتی که برای حل مشکل صفحه سیاه ویندوز مورد بررسی قرار داده ایم، متعلق به زمانی است که در حال نصب ویندوز هستید، اما ناگهان صفحه سیاه نمایشگر ویندوز را مشاهده می کنید. B را با هم بزنید و صبر کنید تا نمایشگر تحریک شده و عکس العمل نشان دهد. مایکروسافت بعد از ناامید شدن از اینترنت اکسپلورر، ویندوز ۱۰ را با مرورگر «اج» (Edge) معرفی کرد؛ البته هنوز هم اگر بخواهید میتوانید اینترنت اکسپلورر را در لابهلای نرمافزارهای ویندوز پیدا کنید. برای استفاده از هر کدام از برنامه ها کافی است بر روی آن کلیک کنید آنگاه برای شما باز خواهد شد.

استفاده از گزینهی Disk Clean up که با کلیک راست روی هر کدام از درایوها و انتخاب Properties قابلدسترس است هم میتواند مفید باشد. اگر شما از یک سیستم رومیزی استفاده می کنید، بهترین کار این است که، اتصالات ویدیویی و کابل بین سیستم و مانیتور را چک کنید. برای این کار بعد از راه اندازی سیستم، تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید، (advanced ) و بعد با کمک این بخش اقدام به عیب یابی ویندوز کنید.

برای این کار، روی دکمه Troubleshoot کلیک کنید تا عملیات، عیب یابی ویندوز شروع شود. روی این لینک کلیک کنید. امید است این مقاله برای کاربران عزیز مفید واقع باشد. برخی از کاربران در زمینه فعال کردن ویندوز 10 خود مشکلاتی را گزارش کرده اند، که این مسئله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما روش هایی وجود دارند که شما به کمک آنها می توانید روی تبلت یا گوشی اندروید خود سیستم عامل های کامپیوتر را نصب کنید. اما همیشه این اتفاق رخ نمی دهد. در این صفحه Device Manager.

یک روش سریع: در این شرایط می توانید گزینه Delete the driver software for this device نیز انتخاب کنید. در صفحهای که ظاهر میشود، میتوانید اقدام به انتخاب گزینه بوت مناسب بکنید. با این وجود به جهت دسترسی و راه اندازی آسان، برای اجرای اپلیکیشن ها بسیار کاربردی است. حالا میتوانید با دکمههای مربوط به هر اپلیکیشن دسترسی آن به اعلانها را بسته یا برقرار کنید. اکنون میتوانید با کلیک روی آیکون Desktops به کامپیوترهای مجازی ایجاد شده دسترسی پیدا کنید. از بخش Choose an option روی Troubleshoot کلیک کنید.

بهطور مثال، سرفیس استودیو ۲ مایکروسافت هم که از تراشه نسل هفتم استفاده میکند و بیش از ۳ هزار دلار قیمت دارد، جزو دستگاههایی است که گویا نمیتواند ویندوز ۱۱ را دریافت کند. اما اگر کامپیوتر شما از نظر سخت افزاری ضعیف است ( خصوصا اگر رم کامپیوتر شما کمتر از 4 گیگابایت است) بهترین گزینه نصب ویندوز 32 بیتی است. اما آیا میدانید ویندوز اینسایدرها چه کسانی هستند و چه کارهایی انجام می دهند؟

فقط مشکلی در میان است و آن اینکه پرداخت وجه آن برای کسانی که در ایران زندگی میکنند دشوار است. توصیه ما استفاده از نرمافزارهای رایگانی مثل VLC Media Player است البته گزینههای بسیار خوب دیگری هم هستند که بسته به سلیقه میتوانید آن را نصب و استفاده کنید. بعد از این، باتری را هم از لپ تاپ خارج کنید یا اگر از pc استفاده می کنید دسترسی برق را از آن خارج کنید. خیلیها استفاده از گوگل را به بینگ ترجیح میدهند و حتی اگر به استفاده از اج روی بیاورد حاضر به تغییر جستوجوگرشان نیستند. معمولا سیستم قادر است بعد از روشن شدن و بالا آمدن، درایور ها را بررسی کند و نسخه جدید را نصب کند.

دیدگاهتان را بنویسید