فیسیت – دایرکتوری System32 ویندوز چیست و چرا نمیتوانیم آن را حذف کنیم؟

بهعنوان مثال میتوان با استفاده از گزینهی Kind، نوع محتوای فایل را مشخص کرد که گزینههایی همچون Document, Folder, Music, Picture, Game و غیره دارد. ۲- به آدرسی بروید که فایل یا محتوای موردنظر برای بازیابی، در آن قرار دارد. با استفاده از این برنامه میتوانید کلیدهای کنترل بازی را آن طور که میخواهید طراحی کنید و عکسهای گوشی خود را در کامپیوتر خود به نمایش بگذارید. این سازه، رابط کاربری سیستم عامل جدید را با نوار وظیفه در قسمت وسط و منوی استارت دوباره طراحی شده و همچنین مدیریت پنجره بهبود یافته نشان میدهد.

همچنین ممکن است یک هارد جدید را اضافه کرده باشید که درایو هایش شناسایی نمی شود. آیا بهترین برنامه تماس ویدیویی خود را برای ویندوز کامپیوتر پیدا کرده اید؟ راه حل استفاده از نرم افزار YouWave for Android می باشد که به شما این امکان را می دهد که تمام برنامه ها و یا بازی های اندرویدی را روی ویندوز کامپیوتر خود اجرا کنید . پس از بررسی تمام این موارد حال می توانید در ویندوز ۸ به راحتی به ویندوز ۱۰ ارتقا دهید.

از این موارد میتوان به پشتیبانی از TPM 2.0، حداقل 4 گیگابایت رم، یک نمایشگر با وضوح 720p، حداقل 64 گیگابایت حافظه ذخیرهسازی، کارت گرافیک مجهز به DX12 و WWWDM 2.x، پشتیبانی از Secure Boot و UEFI و همچنین پردازندههای اینتل و یا AMD سازگار. در این تب میتوان انواع دستورها و تنظیمات را برای کنترل ظاهر و نظمدهی فایلها و پوشهها مشاهده کرد. با این شبیه ساز اندروید کامپیوتر که با نام شبیه ساز اندروید YouWave شناخته می شود می توانید انواع برنامه های اندرویدی را روی کامپیوتر تست و راه اندازی کنید.

در مرحله بعد، در صفحه مربوط به بروزرسانی ویندوز، گزینه Check for Update را کلیک کرده تا سیستم به طور خودکار فایل مربوط به بروزرسانی را از سایت اصلی شرکت مایکروسافت دانلود کرده و در کامپیوتر شما نصب نماید. آیا تا حالا به این فکر کردین که قبل از نصب ویندوز باید چه کار هایی رو انجام بدین ؟ آیا شما به ویندوز ۱۰ مهاجرت کرده اید؟ بهعنوان مثال میتوانید از تب Network برای مشاهدهی فایلها استفاده کرده یا برای دسترسی سریعتر، آدرس موردنظر خود در شبکه را به فهرست دسترسی سریع اضافه کنید. اما ویندوز ۱۰ ثابت کرد که در این قضیه یک استثنا محسوب می شود و کاربر با خیالی راحت می تواند ویندوز خود را آپدیت کند.

جستوجو کردن در میان فایلها با استفاده از نوار جستوجو در فایل اکسپلورر پیچیدگی زیادی ندارد، اما با برخی تنظیمات میتوان کارایی آن را چندین برابر کرد. ازطریق این تب میتوان اقدامهایی همچون چرخش تصویر یا مشاهده بهصورت اسلایدشو یا انتخاب بهعنوان پسزمینهی ویندوز را انجام داد.چگونه از طریق فایل اکسپلورر به درایوهای موجود در شبکه دسترسی پیدا کنیم؟ با استفاده از این تب میتوان پنجرههای پیشنمایش و جزئیات فایل را فعال و غیرفعال کرد و همچنین الگوی نمایش فایلها و پوشهها و مدل مرتب کردن آنها (بهترتیب نام، نوع، ابعاد، تاریخ ویرایش و غیره) در همین بخش تنظیم میشود.همانطور که در بخشهای قبلی توضیح داده شد، دسترسی سریع به برخی از تنظیمات مانند نمایش فایلهای مخفی و نمایش پسوند فایلها نیز ازطریق تب View امکانپذیر است.

اگر به فایلهای ذخیرهشده در کامپیوتر یا سرور دیگر موجود در شبکهی محلی نیاز دارید، راههای متعددی برای دسترسی به آنها ازطریق فایل اکسپلورر وجود دارد. شاید در نگاه اول تفاوت ویندوز سرور و ویندوز معمولی چندان فاحش نباشد اما به هنگام استفاده متوجه خواهید شد که کاملاً متمایز هستند. با این کار همه چیز حذف خواهد شد. بعد از اینکه فرآیند chkdsk کامل شد سیستم را ریستارت کنید. 5 سیستم عامل چیست؟ حتی میتوانید با نادیده گرفتن کلید محصول، سیستم عامل جدید را کاملاً رایگان اجرا کنید. با اینحال در ویندوز 11 حالا با بخش کاملاً جدید ویجتها مواجهیم که دکمه آن در کنار دکمه استارت قرار دارد.

ویندوز ۱۰ یک سیستم عامل جدید و کاملاً متفاوت است که در سال ۲۰۱۵ و توسط شرکت مایکروسافت به بازار عرضه شده است. تنها عیب آن عدم وجود نسخه برای سیستم عامل مک بود ، اما این فقط یک موضوع زمان است ، به زودی توسعه دهندگان این خطا را برطرف می کنند. بهعنوان مثال میتوانید با انتخاب Recent searches، جستوجوهای اخیر خود را مشاهده کنید که در انجام جستوجو با گزینهها و تنظیمات مشابه و تکراری، کاربردی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، به اسناد کامپیوتر خود مراجعه کنید یا وب سایت سازنده کامپیوتر خود را جستجو کنید.

۳- روی نام کامپیوتر موجود در شبکه دو بار کلیک کنید.۴- با استفاده از نام کاربری و رمز عبور مربوطه (در صورت نیاز) وارد کامپیوتر شوید. ویندوز و اندروید هر دو بسیار معروف هستند بنابراین طبیعتاً خیلی از افراد از هر دو آنها استفاده میکنند. در ویندوز ۱۱ این منو بسیار خلوتتر از قبل شده و فقط برخی از گزینههای اصلی برای آن در نظر گرفته شده است. یکی از اتفاقاتی که میتواند شما را در هنگام کار کردن با ویندوز بسیار نگران کند، مخفی یا ناپدید شدن درایو های ویندوز است. یکی از ساده ترین راه های رفع حل مشکل ناپدید شدن درایو DVD در ویندوز ۱۰، کمک گرفتن از برنامه MiniTool Partition Wizard است.

Audio Enhancements بخشی از ویندوز شماست که به بهبود و بهینهسازی صدای ویندوز شما کمک میکند اما در برخی موارد باعث خرابی صدای سیستم میشود. ۶- با انتخاب فایل موردنظر، جزئیات آن همچون حجم و تاریخ ایجاد و سازنده و دیگر موارد در منوی سمت راست نمایش داده میشود.وقتی گزینههای پیشنمایش و جزئیات فایلها در نوار بالایی فعال باشد، هربار که روی فایلی کلیک میکنید، اطلاعات تکمیلی آن در منوی سمت راست مشاهده میشود.چگونه در فایل اکسپلورر جستوجو کنیم؟

اگر درایویی که می خواهید آن را defrag کنید در قسمت Media type دارای هارد دیسک است، درایو HDD است. Code 19) و.. نشان داده می شود. در آخر روی آن جفتکلیک کنید و Value Data را به ۱ تغییر داده و OK کنید. ۲- به آدرس یا پوشهای بروید که قصد دارید آن را به پنجرهی دسترسی سریع اضافه کنید. ۴- برای اضافه یا حذف کردن دستورها، مراحل ۲ و ۳ را تکرار کنید.برای اضافه کردن گزینههای دیگر میتوانید روی هر دکمهی کاربردی مورد نیاز از منوی بالایی فایل اکسپلورر کلیک کرده و Add to Quick Access toolbar را انتخاب کنید.علاوه بر اضافه و حذف کردن دستورها میتوانید نوار ابزار دسترسی سریع را جابهجا نیز بکنید.

اگر قابلیت File History را در ویندوز ۱۰ فعال کرده باشید، بهراحتی میتوانید در فایل اکسپلورر، نسخههای پیشین فایلها را بازیابی کنید. ۴- در بخش Advanced settings در گروه Navigation pane، گزینهی Show libraries را فعال کنید. ۴- در بخش Advanced settings و زیرمجموعهی Files and Folders، گزینهی Always show icons, never thumbnails را انتخاب کنید. ۴- در بخش Privacy، گزینهی Show frequently used folders in Quick access را از انتخاب خارج کنید.

۴- در تب Home، روی دکمهی History کلیک کنید.۵- از دکمههای کنترلی عقب و جلو برای پیدا کردن نسخهی موردنظر برای بازیابی استفاده کنید. برای بازیابی نسخهی پیشین فایلها، مراحل زیر را دنبال کنید:۱- فایل اکسپلورر را باز کنید. بنابراین، نسخهی بعدی که با اسم رمز Iron یا 21H1 شناخته میشود، باید بین هر دو نسخهی ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ ایکس مشترک باشد. امکان خرید لایسنس سیستم عامل ویندوز به دو صورت دیجیتال و فیزیکی توسط آی آر مایکروسافت استور مقدور شده و هموطنان میتوانند پک ویندوز را در قالب دی وی دی اورجینال و بسته بندی اختصاصی به همراه لایسنس اورجینال درب منزل تحویل بگیرند یا لایسنس را به صورت دیجیتال و در قالب ایمیل تحویل گرفته و خریداری کنند.

تنها ملاک تشخیص، مقایسه قیمت نیم ساعت قبل از شروع کار بازاره، یا این گپ قیمت بین روز شنبه و دوشنبه طی این دو روز اتفاق میفته؟ اگر شما هم نیاز به مشاهدهی این بخش در نوار ناوبری فایل اکسپلورر دارید، مراحل زیر را دنبال کنید.۱- فایل اکسپلورر را باز کنید. ولی اگر شما خارج از ایران هستید و یکی از ویندوزهای قبلی مایکروسافت را دارید، میتوانید بهراحتی آن را به ویندوز ۱۰ ارتقا دهید. فراموش نکنید که با بازیابی نسخههای پیشین، وضعیت قبلی فایل، جایگزین وضعیت کنونی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید