چگونه اندروید را به ویندوز تبدیل کنیم؟

در پاسخ به سوال User Account Control (UAC) روی Yes بزنید. سپس پیامی نمایش داده میشود که باید گزینه Yes را انتخاب کنید تا پنجره Register Editor باز شود. برای شروع نمایش صفحه گوشی بر روی پیسی در آینده، تنها کافی است که گوشی خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل نمایید و سپس فایل scrcpy.exe را اجرا کنید. این تغییر نه تنها در مورد نسخهی نهایی، بلکه در مورد تمام بروزرسانیهایی است که تا تاریخ 29 جولای در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

Setup ، بر روی Setup کلیک راست کنید از New گزینه Key را انتخاب کنید و نام آن را به LabConfig تغییر دهید (حروف بزرگ و کوچک مهم هستند). Del را فشار دهید. در صورتیکه ویندوز 11 را بر روی سیستم خود نصب کردهاید تجربهتان را با ما بهاشتراک بگذارید. در این حالت، می توانید به صورت موقت نسبت تصویر مانیتور دوم را روی ۱۶:۹ بگذارید. گیملوپ، در واقع یک نسخه کوچک شده از فروشگاه نرم افزاری مشابه استیم (Steam) است که شما در آن به یک مرجع جذاب از انواع عناوین موبایلی موجود بر روی این شبیهساز دسترسی خواهید داشت.

حتی برنامه توسعه عظیم ویژوال استودیو مایکروسافت هم اکنون در فروشگاه موجود است. اگر نسخه جدید درایور موجود بود، آن را نصب کنید. متاسفانه برخلاف برخی شایعات ظاهر استور مایکروسافت تغییر چندانی نکرده و البته این احتمال وجود دارد که در نسخه نهایی ویندوز ۱۱ شاهد آپدیت این بخش از ویندوز هم باشیم. بعد از ورود به این بخش کافیست تا اولین گزینه را از حالت Basic بر روی Full قرار دهید تا این ارور به طور کامل حل شود. برای تبدیل گوشی به وبکم کامپیوتر، اولین قدم آن است که بین این دو دستگاه ارتباطی ایجاد کنیم تا تصویر منتقل شود.

این برنامه یک تونل مخفی بین دستگاه اندرویدی و کامپیوتر شما ایجاد میکند که به موجب آن میتوانید دسترسی امن به فایلهای خود داشته باشید. در ویندوز 11 با اینکه صفحهکلید و ماوس هنوز بهطور کامل پشتیبانی میشوند، اما به نظر میرسد بسیاری از تغییراتی که در این ویندوز ایجاد شده به هدف پشتیبانی بهتر از سایر ورودیها است. آنگونه که مایکروسافت اشاره کرده، اگر در حال حاضر از ویندوز ۱۰ استفاده میکنید و میدانید دستگاه شما قابلیت اجرای ویندوز ۱۱ را هم دارد، از امروز آپدیت مربوطه را دریافت میکنید، اما روند انتشار این بهروزرسانی تدریجی است، زیرا در ابتدا تمام دستگاههای جدیدی که شرکتها به تازگی ارایه کردهاند (سرفیس مایکروسافت و لپتاپهای تازه وارد به بازار) آنرا دریافت میکنند و در ادامه سایر دستگاهها بهروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

درست کنید یا از دی وی دی ویندوز استفاده کنید. اگر از چند مانیتور استفاده میکنید، وضوح آنان را هم تغییر دهید. اگر از نسخه های قدیمی تر ویندوز استفاده می کنید ، می توانید از روش زیر نیز استفاده کنید. منوی استارت ویندوز 11 نسبت به نسخه قبلی خود ظاهر سادهتری پیدا کرده و دو قسمت مهم برنامههای پین شده و برنامههای استفاده شده اخیر به این منو راه یافته است. لازم به ذکر است در صورت استفاده از ویندوز ۱۱ پرو برای ورود به ویندوز دیگر مجبور به استفاده از اکانت مایکروسافت نیستید.

پیش از انجام هر کاری، برای رفع مشکل اجرا نشدن برنامه ها در ویندوز ۱۱، سیستم خود را ری استارت کنید. چون ساخت این درایور ها کار آسونی نیست و فقط متخصص های برنامه نویسی و سخت افزار موبایل هستن که میتونن این کار رو انجام بدن که این افراد هم به دلیل کمبود زمان و محدودیت های قانونی قادر به تحقق همچین پروژه ای نیستن ! از این رو زمانی که از وجود بک اپ اطمینان دارید ، باید به UEFI/BIOS (بایوس) وارد شوید. تونستید برنامه های ویندوز رو روش بریزید؟ آن چیزی که شما آن را با نام ویندوز تقلبی شناخته و آنرا از اصیل تمیز میدهید، آنطور که تصور میکنید نیست.

گزینه Custom: نصب تمیز ویندوز – Clean Install را ارایه میدهد که طی آن باید قبل از ادامه مراحل، پارتیشنی برای فرمت انتخاب کنید. اگر در زمینهی یافتن یک دلیل قاطع برای حل مشکل بالا نیامدن ویندوز ۱۰ دچار مشکل هستید بد نیست از این ابزار استفاده کنید. به شخصه ، من فکر می کنم نصب اندروید بر روی تبلت ویندوز ۱۰ باعث سخت شدن یک قطعه سخت افزار می شود زیرا می توانید از آن برای بازی کردن و تماشای YouTube استفاده کنید. با این وجود هنوز مشخص نیست که غول نرمافزار در آینده چه ویژگیهایی را برای ویندوز قبلی ارائه خواهد کرد.

شبیه ساز bluestacks یکی از بهترین شبیه ساز اندروید ویندوز برای کامپیوتر محسوب می شود و دلایل مختلفی برای این محبوبیت وجود دارد. برای این کار روی منوی استارت راست کلیک کنید و سپس روی Settings بزنید. حال برای ادامه کار میبایست بر روی گزینه Get Started کلیک کنید. در اینجا یک درایو که برای نصب سیستم عامل در نظر دارید انتخاب کنید، درصورت نیاز آنرا فرمت کرده و روی Next کلیک کنید. 4- در این مرحله از نصب ویندوز 10 ، در صورتی که سریال نامبر ویندوز را دارید آن را در کادر مربوطه وارد کرده و با انتخاب دکمه Next به ادامه مراحل نصب ویندوز 10 وارد شوید و در صورتی که سریال نامبر ندارید روی دکمه Skip و یا I don’t have a product key کلیک کنید تا به مراحل بعدی نصب ویندوز 10 راه یابید .

۶. در مرحله بعدی باید نام کاربری و رمز عبور خود را مشخص و روی دکمه Next کلیک یا آن را لمس کنید. ۵. در مرحله بعد برای شناسایی هویتتان از شما خواسته میشود کد پین خود را وارد کنید و اگر قبلاً این کد را مشخص نکرده باشید، ویندوز از شما میخواهد رمز عبور اکانت مایکروسافت خود را وارد کنید. علاوه بر این برای بازیابی فضای ذخیره سازی پس از نصب ویندوز 10 نیز میتوانید از این آموزش استفاده نمایید. به جای استفاده از این ابزار میتوانید از نرمافزارهای آنتی ویروس استفاده کنید. چون اگر بدون رمز باشد، به محض فعال کردن Mobile Hotspot تمامی دستگاه هایی محدوده شما می توانند از اینترنت گوشی شما استفاده کنند.

یکی از این مشکلات، باز و اجرا نشدن آنها است. یکی از مشکلات کاربران با ویندوز ۱۱، هنگ کردن و فریز شدن آن است. گاهی علت هنگ ویندوز ۱۱ کم بودن ظرفیت RAM است. روش دیگر برای حل مشکل هنگ ویندوز ۱۱ این است که فایلهای Temp را حذف کنید. در کنار این دلایل، راه های مختلفی هم برای رفع این مشکل وجود دارد. همچنین امکان نصب آپدیت از طریق ابزار Installation Assistant مایکروسافت وجود دارد. همچنین شاهد طراحی جدید منوی استارت و همچنین آیکون آن هستیم. در این منوی راستکلیک جدید گزینههای عمومی چندان خوب نیستند و دکمهها جای خود را به برچسبهای متنی دادهاند.

دیدگاهتان را بنویسید