هزینه ورزش xbody

هزینه ورزش ایکس بادی xbody در شیراز بسته به تعداد جلسات ( 8 - 12 - 16 - 24 )، مهارت مربی و امکانات باشگاه متفا

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

هزینه ورزش ایکس بادی xbody در شیراز بسته به تعداد جلسات ( 8 - 12 - 16 - 24 )، مهارت مربی و امکانات باشگاه متفاوت می باشد برای اطلاع از هزینه دقیق می توانید با شماره های مندرج در جدول فوق تماس حاصل فرمایید. ورزش xbody go یکی از ورزش های در حال محبوب شدن است که در بیش از 55 کشور دنیا در حال حاضر طرفداران خود را پیدا کرده است و یکی از ورزشهای مناسب لاغری است. اکتیویواولین و تنها دستگاه دو منظوره ای است که اجازه تمرین با سیم، بی سیم و یا حتی ترکیبی را امکان پذیر کرده است. از طرف دیگر قیمت مناسب این دستگاه به همراه بازخورد آن مدیران کلینیکها را به سمت خرید این دستگاه تشویق کرده است. ما پیشرفتهترین دستگاههای ورزشهای الکتریکی به همراه کارآزمودهترین پرسنل را برای رفاه حال شما فراهم کردهایم. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که زمان کافی برای ورزش و رسیدن به تناسب اندام را ندارید ما را در ادامه این مطلب دنبال کنید تا بهترین باشگاه ایکس بادی شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم. اما خیلی از ما به دنبال راهی برای آب کردن موضعی چربی های شکم و پهلو هستیم.

استفاده از آن می تواند میزان چربی سوزی بدن شما را تا میزان قابل توجهی افزایش دهد. شما با استفاده از این نوع ورزش می توانید در 20 دقیقه به اندازه 3 جلسه تمرین سنگین کار کنید، در این ورزش با پوشیدن لباس های مخصوص به نام لباس xbody و وارد شدن پالس به قسمت های مختلف بدن شروع به کالری سوزی کنید با استفاده از این دستگاه می توان میزان پالس ها به قسمت های مختلف بدن را تنظیم کرد. در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی تا 5 برابر و سرعت چربی سوزی تا 3 برابر افزایش پیدا خواهد کرد. تمرینات هوازی ایکس بادی شیوه ای نیرومند برای از بین بردن چربی های اضافی بدن هستند. استفاده از ایکس بادی گرچه آسان است اما باید توسط یک متخصص تغذیه و کارشناس ورزش و آشنا به دستگاه انجام شود. همانطور که قبلا گفته شد XBody در مراکز توانبخشی، سالن ها و باشگاه های ورزشی، و مراکز زیبایی و سلامتی و همچنین در ورزش های رقابتی مورد استفاده قرار می گیرد و همانند ورزش با ترامپولین به عنوان یک شیوه موثر در کنار کاهش وزن و سایز، چربی سوزی و اصلاح فرم و استایل بدنی موجب افزایش آمادگی جسمانی می شود.

در هنگام انجام ورزش XBody بدلیل اینکه بخش بزرگی از ماهیچه ها فعال و مقدار قابل توجهی انرژی مصرف می شود، متابولیسم بدن روند افزایشی خواهد داشت از این روی به سرعت ذخایر چربی تبدیل به انرژی شده و خواهند سوخت و همزمان با فعالت ماهیچه ها استایل و فرم بدنی بهبود خواهد یافت. با افزایش گردش خون موجب افزایش روند چربی سوزی در بدن می شوند، همچنین تمرینات قدرتی این ورزش با ایجاد توده عضلانی عاری از چربی کاهش وزن و سایز را پدید می آورند. زمانی که شما در حین اتصال به دستگاه به همراه مربی خود ورزش می کنید، شدت تمرین شما چند برابر شده و در بیست دقیقه حدود هفتصد کالری می سوزانید. در واقع با توجه به حدود 2500 کالری ای که در نتیجه یک جلسه ورزش ایکس بادی در شیراز، توسط عضلات شما سوزانده میشود، تنها با 2 جلسه شرکت در باشگاه Xbody در شیراز نیاز هفتگی بدن شما برای ورزش و سوخت کالری تامین میگردد. در هنگام انجام تمرینات ایکس بادی و حتی تا ۴۸ ساعت پس از تمرین سوخت ساز بدن همچنان بالا ست که میتوان با پیروی از یک رژیم غد ایی مناسب و هدفمند این روند را افزایش و شاهد لاغری و کاهش وزن چشمگیری بود.

بدلیل عمر بالای الکترودهای ایکس بادی و گارانتی 5 ساله ی آنها، شما با کمترین هزینه های جاری و استهلاک رو به رو خواهید بود. در هنگام استفاده از این دستگاه، شما همچنین شاهد افزایش قدرت و استقامت عضلانی خود نیز خواهید بود. بیست دقیقه در هر جلسه کافیست تا شاهد تغییرات حاصل از آن باشید. سپس به افزایش و تقویت عضلات در ناحیه شکم و پهلو کمک میکند. این باعث تقویت همه فعالیت های ورزشی می شود ، اما مهمتر از همه ، برای تمرینات قدرتی عالی است. تقویت عضلات پیرامون مفاصل در جلسات توانبخشی خلاصه کرد. پس از یک یا دو روز، مقداری سفتی عضلانی را احساس خواهید کرد که طبیعی است و نشان دهنده روند بهبودی بدن شما است. 1- زود اثر است و در مدت زمان کوتاهی می­ توان تغییرات محسوسی را در بدن مشاهده کرد. زمان کمتری براش صرف کن! با دردها و آسیب دیدگیها خداحافظی کن! همان طور که می دانید حرکات EMS فشار زیادی را به عضلات و بدن وارد می نماید و بهتر است قبل از شروع اولین جلسه تست های از افراد گرفته شود تا بتوان متوجه شد که بدن افراد با قرار گرفتن در معرض پالس هایی دستگاه xbodyدچار آسیب نخواهد شد.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن